Drodzy fotografowie!
Nadeszła chwila, aby rozpocząć projekt, którego w Kielcach jeszcze nie było!
Kielecki Teatr Tańca ogłasza nabór otwarty do pierwszej edycji warsztatów edukacyjno-artystyczno-społecznych „Dancing Outdoors”.
Jesteś zawodowym fotografem, a może fotografia jest Twoja pasją? Chcesz doskonalić swój warsztat, aby specjalizować się w fotografowaniu szeroko pojętego tańca? To właśnie na Ciebie czekamy!
Warsztaty „Dancing Outdoors” odbędą się w dniach 10-12 września 2021. Prowadzić je będą zawodowi fotografowie oraz choreograf o dużym doświadczeniu, który będzie koordynował sesje fotograficzne z udziałem tancerzy. Plenery fotograficzne odbywać się będą w zabytkowych miejscach Kielc oraz na terenie Ogrodu Botanicznego w Kielcach.
Partnerami projektu będą GEOPARK KIELCE oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach.
Projekt będzie realizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki, który jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, a realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca i Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i przesyłania zgłoszeń!