Z wielką przyjemnością dzielimy się z Państwem wynikami Konkursu Otwartego (Open Call) na realizację Premiery Kameralnej!

Komisja w składzie:

Ryszard Kalinowski (Centrum Kultury w Lublinie / Lubelski Teatr Tańca),
Anna Kalita (Centrum Kultury w Lublinie / Lubelski Teatr Tańca),
Luiza Wesołowska (Kielecki Teatr Tańca),

po zapoznaniu się z 8 formularzami zgłoszeniowymi, z których każdy spełniał wymogi formalne, wybrała do realizacji projekt nadesłany przez Pana Tomasza Ciesielskiego pt. „BLISKO”. Gratulujemy!

Pozostałym artystom, którzy wzięli udział w naborze, serdecznie dziękujemy! Program Przestrzenie Sztuki będzie kontynuowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w 2022 roku. Centrum Kultury w Lublinie / Lubelski Teatr Tańca jako Operator programu w województwie lubelskim oraz Kielecki Teatr Tańca jako Operator programu w województwie świętokrzyskim będą ogłaszać nabory na kolejne projekty. Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych www.ck.lublin.pl oraz www.ktt.pl oraz aktywny udział w naszych propozycjach.

Zachęcamy do aplikowania!

PROTOKÓŁ KOMISJI Z KONKURSU OTWARTEGO (OPEN CALL) NA REALIZACJĘ PREMIERY KAMERALNEJ

Projekt jest realizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki. Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl