Zapisy na zajęcia taneczne odbywają się poprzez wypełnienie:

Uwaga WAŻNE!
Prosimy o przeczytanie
Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

Wysłanie formularza jest równoznaczne z zapisaniem na zajęcia. Szkoła nie wystosowuje maili zwrotnych w odpowiedzi na internetowe zgłoszenie.

Nie ma potrzeby ponownego wypełniania zgłoszenia. Należy zostawić tylko aktualny numer telefonu pracownikowi sekretariatu szkoły tańca.

Rodzice/opiekunowie nie maja możliwości przebywania z dziećmi na sali baletowej podczas zajęć (chyba, że pedagog prowadzący lekcje wyrazi na to zgodę).

Wygodny strój i obuwie zmienne dostosowane do rodzaju zajęć np. leginsy, dopasowana koszulkę, body, spódniczkę baletową, dresy, baletki lub inne wygodne buty z jasna podeszwą.

– jedna lekcja 60 min. – 25 zł

– Jedna lekcja 90 min. – 35 zł

– Miesięczny kurs ( jedna lekcja 60 min. raz w tygodniu) – 80 zł

– Miesięczny kurs ( jedna lekcja 90 min. raz w tygodniu ) – 120 zł

– Miesięczny kurs ( dwie lekcje 60 min. w tygodniu, dotyczy wybranych kursów) – 120 zł

– Istnieje możliwość dokonania opłaty za jedną lekcję a następnie dopłaty do całego miesiąca.

– Miesięczna opłata liczona jest od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca i należy regulować ją z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

W takim przypadku liczymy obecności i mnożymy je przez koszt jednej lekcji. Różnica, która zostanie może być wykorzystana wyłącznie w kolejnym miesiącu kalendarzowym w grupie do której zapisany jest uczestnik. Nie ma możliwości wykorzystania pozostałej kwoty w innej grupie tanecznej.

Przykład: W miesiącu z czterema spotkaniami tanecznymi kursant uregulował opłatę miesięczną w wysokości 75 zł i obecny był na 2 lekcjach. 2 lekcje X 25 zł każda daje nam kwotę 50 zł. 75zł – 50 zł = 25 zł do wykorzystania w przyszłym miesiącu .

NIEWYKORZYSTANE LEKCJE NIE PRZECHODZĄ NA KOLEJNY MIESIĄC.

Uczestnictwo w zajęciach tanecznych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Wypełniając kartę zgłoszenia wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb marketingowych Szkoły KTT „(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2021. All rights reserved.