Alicja w Krainie Czarów – Kielecki Teatr Tańca
Choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak

Bilety na spektakl szkolny w cenie 20 zł.

Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826
lub na adres mailowy: r.pieczaba@ktt.pl
Prosimy o telefoniczne uzgadnianie teminu odbioru biletów.

FORMULARZ ZAMÓWIENIA BILETÓW SZKOLNYCH
 

„Alicja w Krainie Czarów” to najnowsze widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XX i XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.:  Kota o kilku obliczach, Pink Detektywa, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg. Warstwę plastyczną obrazu stanowią: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów autorstwa Małgorzaty Słoniowskiej, bajkowa scenografia projektu Grzegorza Pańtaka oraz projekcje Jaśminy Parkity, Grzegorza Kaczmarczyka i Bartosza Kruka.
          Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Choreografie w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwolą zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata Alicji.
W spektaklu wystąpią zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz dzieci i młodzież ze Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.
Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne, na spotkanie z tańcem i muzyką. „Alicja w Krainie Czarów” stanowić może zarówno ciekawe zwieńczenie artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, jak i doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2021. All rights reserved.