Drodzy Rodzice tancerek i tancerzy zespołów tanecznych oraz uczestnicy otwartych grup Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca.
W związku z trwającą epidemią i niemożnością prowadzenia działalności Szkoły pragnę wyjaśnić Państwu kilka kwestii dotyczących zajęć i płatności w poszczególnych miesiącach 2020 roku.
1. Marzec (od 16 do 31.03) – wszystkie lekcje zespołów tanecznych zostaną odrobione najszybciej jak to będzie możliwe, planujemy wykonać to w miesiącu lipcu.
2. Kwiecień – planujemy odrobić zajęcia regularnych zespołów tanecznych w miesiącu lipcu i sierpniu poprzez zorganizowanie dla poszczególnych zespołów warsztatów.
3. Maj i czerwiec – prosimy wszystkich Państwa o rozważenie możliwości opłacenia tzw. postojowego w wysokości 50% opłaty miesięcznej, które pozwoli pokryć koszty utrzymania Szkoły, aby dzieci i młodzież mogły do nas wrócić i aby Szkoła mogła przetrwać ten trudny czas. Nie zrealizowane zajęcia z miesiąca maja i czerwca planujemy odrobić w późniejszym, możliwym terminie np. we wrześniu w formie warsztatów weekendowych. W związku z tym opłata postojowa również będzie odpracowana.
Opłaty, które zostały dokonane na kostiumy, warsztaty, konkursy są na osobnym koncie i będą użyte zgodnie z ich przeznaczeniem po powrocie do normalnego funkcjonowania.
Osoby, które chciałyby całkowicie zrezygnować z przynależności do danego zespołu, otrzymają zwrot wpłaconej kwoty po złożeniu mailowo deklaracji rezygnacji na adres: b.penkala@ktt.pl , mam jednak nadzieję, że wytrwacie Państwo z nami i spotkamy się z radością w lepszej rzeczywistości już wkrótce.
Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o przeanalizowanie swojej sytuacji i podjęcie decyzji zgodnej z Państwa możliwościami i potrzebami.
Spektakl pt. Kopciuszek będzie zrealizowany jako premiera najszybciej jak to będzie możliwe. Bardzo proszę, aby dzieci i młodzież występująca w spektaklu w miarę możliwości przypominała sobie swoje role.
Jako dyrektor KTT wspólnie z instruktorami składam deklarację, iż dołożymy wszelkich starań, aby stracone zajęcia były odrobione i aby forma i umiejętności Państwa dzieci były utrzymane na dobrym poziomie. Zdajemy sobie sprawę, że realizowanie marzeń i tanecznych pasji dzieci i młodzieży są bardzo ważne dla ich zdrowia fizycznego jak i psychicznego.
Pozdrawiam bardzo serdecznie
Z poważaniem
Dyrektor Kieleckiego Teatru Tańca
Elżbieta Pańtak

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2020. All rights reserved.