17-10-2023 18:00


17 października 2023 r. o godzinie 18:00 na scenie Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju zaprezentują się dwie artystki tańca – Pamela Bosak i Agnieszka Ferenc. Taneczną historię pt. ,,Ona_s” poznamy w ramach Programu PRZESTRZENIE SZTUKI Taniec 2023.

PRZESTRZENIE SZTUKI znów zajrzą do Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju, który jest Partnerem naszego projektu.

Kilka słów artystek o spektaklu:

,,Ona_s to opowieść o nas, o naszych marzeniach, o naszym strachu i obawach. Chcemy eksplorować, szukać, bawić się nowymi formami, transformować „teledyskowy” taniec, który każda z nas tańczy dla siebie w pustym pokoju. Chcemy odważyć się mówić o sobie, za siebie, dla siebie, dla nas wszystkich. Chcemy podziękować sobie, że nigdy nie zrezygnowałyśmy.

Ona_s to my. Jesteśmy. Tworzymy. To ja. To ja. To my i wy.”

*

Na zdjęciu: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc, fot. Piotr Jaruga
Na zdjęciu: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc, fot. Piotr Jaruga

Czas trwania spektaklu: 55 minut

Choreografia: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc
Taniec, wykonanie, performans: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc
Dramaturgia: Michał Korda
Reżyseria świateł: Klaudia Kasperska
Kostiumy: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc

WSTĘP WOLNY!

 Będziemy na Państwa czekać – już wkrótce więcej szczegółów. Zachęcamy do śledzenia stron i mediów społecznościowych Organizatora – KTT http://www.ktt.pl oraz Partnera – BSCK w Busku-Zdroju https://www.bsck.busko.pl/

Na zdjęciu głównym: Pamela Bosak, Agnieszka Ferenc
Fot. Piotr Jaruga

PREZENTACJA SPEKTAKLI W REGIONIE ŚWIĘTOKRZYSKIM to: Zadanie finansowane ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu PRZESTRZENIE SZTUKI, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca  oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego. Kielecki Teatr Tańca jest jednym z operatorów Programu (KTT Kielce/CK Lublin) PRZESTRZENIE SZTUKI w zakresie tańca w IV (konkursowej) edycji Programu na 2023 rok.

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl