Kielecki Teatr Tańca oraz Centrum Kultury w Lublinie / Lubelski Teatr Tańca mają przyjemność zaprosić do udziału w Konkursie Otwartym (Open Call) na realizację Premiery Kameralnej!

Celem Konkursu jest wyłonienie przez Organizatorów autorskiego projektu z wiodącą rolą tańca, opracowanego przez max. 8 Rezydentów, z czego max. 5 wykonawców scenicznych i max. 3 twórców (choreograf, scenograf, kostiumograf, kompozytor, reżyser światła oraz wsparcie poprzez stworzenie warunków do jego przygotowania i publicznej prezentacji „Premiery Kameralnej” na Małej Scenie Kieleckiego Teatru Tańca w dniu 18 listopada 2022 r.

Zgłoszenia do Konkursu dokonuje Przedstawiciel autorów projektu za pośrednictwem Formularza dostępnego na stronach: www.ck.lublin.pl oraz www.ktt.pl  w terminie od 20 lipca do 21 sierpnia 2022 r.

Rozstrzygnięcie Konkursu w formie publikacji protokołu na stronach internetowych www.ck.lublin.pl oraz www.ktt.pl, a także profilach Facebook Centrum Kultury w Lublinie, Lubelskiego Teatru Tańca oraz Kieleckiego Teatru Tańca nastąpi do dnia 31.08.2022 r. 

Etapy realizacji wybranego przez Komisję projektu:

etap 1 – Organizator Konkursu w Lublinie udostępnia autorom wybranego przez Komisję projektu przestrzeń rezydencyjną (studio do prób) w terminie od 11 do 20 października 2022 r.
w celu przygotowania choreografii,

etap 2 – Organizator Konkursu w Kielcach udostępnia autorom wybranego przez Komisję projektu przestrzeń rezydencyjną (sala baletowa nr 114, Mała Scena KTT) w terminie od 14 do 18 listopada 2022 r. w celu przygotowania choreografii oraz innych składowych spektaklu oraz publicznej prezentacji „Premiery Kameralnej”.

REGULAMIN OPEN CALL _REZYDENCJA (LUBLIN)+PREMIERA KAMERALNA (KIELCE)

Załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu Otwartego (Open Call) na realizację Premiery Kameralnej_Rider Techniczny_Mała Scena

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.gle/kayRC44y8wmzkNpeA

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy: taniec@ck.lublin.pl oraz impresariat3@ktt.pl.

Konkurs jest organizowany w ramach programu Przestrzenie Sztuki.

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

 


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl