Szanowni Państwo! Znamy już wyniki otwartego naboru (open call) na prezentację publiczną spektaklu w dniu 10 września 2022 r. podczas tegorocznej XIV Konferencji Choreologicznej!

Komisja w składzie:

Jacek Przybyłowicz – przewodniczący Komisji, ekspert niezależny
dr Elżbieta Pańtak – członek Komisji, przedstawiciel Operatora PS w Kielcach
dr hab. Tomasz Nowak – członek Komisji, przedstawiciel Polskiego Forum Choreologicznego

po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, z których każdy spełniał wymogi formalne, wybrała do zaprezentowania w dn. 10 września 2022 r. podczas XIV Konferencji Choreologicznej Polskiego Forum Choreologicznego spektakl pt. CIENIE WIEŻY w wykonaniu Connecting Arts and Theatre Dance Company/Fundacja Tkalnia Sztuki w choreografii Darii Szymańskiej.

Gratulujemy! 🙂

PROTOKÓŁ Z OTWARTEGO NABORU (OPEN CALL) PREZENTACJA PUBLICZNA SPEKTAKLU

Prezentacja spektaklu stanowi projekt Kieleckiego Teatru Tańca – Operatora PRZESTRZENI SZTUKI w Kielcach. Projekt znajduje się w tegorocznym Programie PRZESTRZENIE SZTUKI finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Tym samym informujemy, iż Program Przestrzenie Sztuki będzie kontynuowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w 2023 roku. Kielecki Teatr Tańca jako Operator programu w województwie świętokrzyskim będzie ogłaszać nabory na kolejne projekty. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ktt.pl oraz do aktywnego udziału w naszych propozycjach.

Zapraszamy do aplikowania oraz do odwiedzania naszej strony internetowej www.ktt.pl oraz mediów społecznościowych – czekamy na Was!

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl