08-11-2022 18:30


Rezerwacja biletów w kasie KTT: tel. (41) 361 27 46.


Zapraszamy serdecznie do Filharmonii Świętokrzyskiej na koncert pt. „We love Chopin”,  który realizowany jest w ramach programu Przestrzenie Sztuki, we współpracy z Filharmonią Świętokrzyską.
W koncercie wystąpią Artyści Opery i Filharmonii Podlaskiej.

Muzyka Fryderyka Chopina zachwyca i wzrusza ludzi na całym świecie, a przedstawiona przez tancerzy pozwoli zobaczyć i głębiej odczuć zawarte w niej emocje. Uroda muzyki oddana pięknem ruchu to wędrówka w krainę romantycznych Sylfid, zawadiackich młodzieńców i radosnych dziewcząt.

Pieśni Chopina w wykonaniu Joanny Motulewicz – mezzosopran i Tomasza Raka – baryton, dodadzą charakteru a preludia i walce rozbawią nas i ukołyszą. Na flecie zagra Magdalena Stachura, kierownictwo muzyczne i fortepian – Karina Komendera.

Balet Opery i Filharmonii Podlaskiej wystąpi w składzie: Natasza Borycka, Joanna Frątczak, Karolina Merda, Hanna Mocarska, Szymon Harasimowicz, Arkadiusz Jarosz oraz Zofia Knetki-Oberemok i Sergii Oberemok.

 

 

Bilety dostępne są na stronie Filharmonii Świętokrzyskiej <klik>, w cenie 16 zł od osoby.

 

Program Przestrzenie Sztuki jest finansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl