Drogie Panie!
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy pełne zmysłowości warsztaty taneczne, które poprowadzi Anna Mendak ps. „Samira”. Będziecie mogły nauczyć się: tańca flamenco, tańców cygańskich, tańca brzucha.

Anna Mendak to tancerka orientalna i flamenco, instruktorka tańca, artystka sceniczna biorąca udział w wielu projektach tanecznych i muzycznych, jedna z najbardziej znanych i aktywnych polskich tancerek orientalnych i flamenco. Występuje scenicznie, nie tylko solowo, ale przede wszystkim w różnych składach muzycznych i projektach tanecznych w wielu miastach w Polsce i zagranicą, prowadzi warsztaty taneczne, zasiada w jury konkursów tanecznych. Od ponad dwudziestu lat występuje na scenie, dając niezliczoną ilość występów w obu uprawianych przez siebie stylach tańca.
Prowadzi warsztaty taneczne na zaproszenie wielu szkół tańca i festiwali w Polsce i zagranicą. Prowadzi stałe zajęcia taneczne we Wrocławiu.

Gorąco zapraszamy !!

  • Data: 9 grudnia 2023 r. (sobota)
  • Godzina: 10:00 – 12:15
  • Miejsce: Kielecki Teatr Tańca, Plac Moniuszki 2b, Kielce, II piętro, sala baletowa 114.
  • Koszt warsztatów: 80 zł.
  • Zapisy przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego, dostępnego tutaj. 
  • Regulamin warsztatów
  • Dresscode: Na warsztaty należy zabrać: flamenco: spódnica szeroka, twarde buty z zakrytymi palcami. taniec brzucha, tańce cygańskie: wygodny strój nie krępujący ruchów, przylegający do ciała, spódnica lub legginsy, baletki lub skarpetki, chustę na biodra.

 


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl