ZNAMY JUŻ SPEKTAKL, KTÓRY ZOBACZYMY NIEBAWEM W PRZESTRZENI MIEJSKIEJ MIASTA KIELCE! SPEKTAKLE, KTÓRE ZOSTANĄ ZAPREZENTOWANE W BUSKIM SAMORZĄDOWYM CENTRUM KULTURY W BUSKU ZDROJU ORAZ W CENTRUM KULTURY W JĘDRZEJOWIE POZNAMY 16 WRZEŚNIA 2022 R. 

Szanowni Państwo!

W dniu 06.09.2022 r. Komisja w składzie:

Jacek Przybyłowicz – przewodniczący Komisji, ekspert niezależny
dr Elżbieta Pańtak – członek Komisji, przedstawiciel Operatora PS w Kielcach
Maria Wiśniewska – członek Komisji, Dyrektor Buskiego Samorządowego Centrum Kultury w Busku-Zdroju

po zapoznaniu się ze zgłoszeniami, z których każdy spełniał wymogi formalne, dokonała częściowego rozstrzygnięcia naboru:

  • Do zaprezentowania spektaklu w przestrzeni miejskiej Miasta Kielce wybrany został spektakl pt. ODYSEJA w wykonaniu Fundacji Nowszego Teatru/Teatr Nowszy w choreografii Tomasza Ciesielskiego we współpracy z tancerzami. Gratulujemy i zapraszamy do Kielc! 🙂
  • Dokonano przedłużenia otwartego naboru (open call) na wyłonienie spektakli, które zostaną zaprezentowane w Buskim Samorządowym Centrum Kultury w Busku-Zdroju oraz w Centrum Kultury w Jędrzejowie. Zgłoszenia można nadsyłać do 12 września 2022 r. do godziny 23:59. Rozstrzygnięcie naboru nastąpi 16 września 2022 r.

Prezentacja spektakli jest realizowana w ramach projektów Kieleckiego Teatru Tańca – Operatora PRZESTRZENI SZTUKI w Kielcach. Projekty te znajdują się w tegorocznym Programie PRZESTRZENIE SZTUKI finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego.

Program Przestrzenie Sztuki będzie kontynuowany przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca w 2023 roku. Kielecki Teatr Tańca jako Operator programu w województwie świętokrzyskim będzie ogłaszać nabory na kolejne projekty. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ktt.pl oraz do aktywnego udziału w naszych propozycjach.

Zapraszamy do aplikowania!

PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI Z DN. 06.09.2022 R.

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl