Kielecki Teatr Tańca serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty taneczne „Ferie  z Tańcem”,  które odbędą się  w dniach 25-28.01.2022r. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i młodzieży, zajęcia będą odbywać się w ramach akcji „Zima w Mieście 2022”. Już dziś zapraszamy do zapisów poprzez formularz zgłoszeniowy, link poniżej. Na warsztaty taneczne zapraszamy do siedziby Szkoły Kieleckiego Teatru Tańca, plac Konstytucji 3 maja 3.
Każdego dnia czekają na uczestników inne zajęcia taneczne podzielone ze względu na wiek oraz stopień zaawansowania, które umożliwią  zapoznanie się z różnorodnymi technikami tanecznymi m.in. taniec klasyczny, jazz, modern jazz, lirycal jazz, funky jazz, disco dance, hip hop, taniec współczesny oraz cheerleading.

W warsztatach może wziąć udział każdy chętny, dlatego zachęcamy do aktywnego spędzenia czasu w ostatnich dniach tegorocznych ferii.

Formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ : https://docs.google.com/forms/d/1nspj7AcMRpyVnCiU7e1aWVkKKN9i8dx8n0eaYxVFWCg/edit

Grafik – Ferie z tańcem

Ilość miejsc ograniczona! Każdy uczestnik może wybrać wyłącznie jedna grupę.

W czasie  bezpłatnych zajęciach istnieje możliwość zapisania się do grup tanecznych funkcjonujących w grafiku Szkoły KTT na co dzień.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2024. All rights reserved.

Dyrekcja Kieleckiego Teatru Tańca

Dyrektor
Dr Elżbieta Pańtak
e.pantak@ktt.pl

Zastępca dyrektora
Dr Grzegorz Pańtak
g.pantak@ktt.pl