Alicja w Krainie Czarów

Bilety w cenie 20 zł.
Rezerwacji biletów można dokonywać pod nr tel. 41 36 76 712, 693 695 826
lub na adres mailowy: r.pieczaba@ktt.pl

FORMULARZ ZAMÓWIENIA BILETÓW SZKOLNYCH

Prosimy o telefoniczne uzgadnianie teminu odbioru biletów.

 

UWAGA!!! W spektaklu używane są światła stroboskopowe.

autorskie libretto: Elżbieta Pańtak
choreografia: Elżbieta Pańtak, Grzegorz Pańtak
kostiumy: Małgorzata Słoniowska
scenografia: Grzegorz Pańtak
muzyka: collage muzyki filmowej i rozrywkowej
wizualizacje: Jaśmina Parkita, Grzegorz Kaczmarczyk, Bartosz Kruk


czas trwania: 2 akty po ok. 45 min. z przerwą

Alicja w Krainie Czarów to najnowsze widowisko Kieleckiego Teatru Tańca, łączące tradycyjną wersję utworu literackiego ze współczesną kulturą i sztuką XXI wieku. Nowatorskie pomysły twórców to pojawienie się m.in.: niezwykle malowniczych postaci towarzyszących Alicji, takich jak np.: Kota o kilku obliczach, śmiesznego Królika, barwnych Kwiatów, Motyli, czy też stepujących Stonóg. Niezwykłość przedstawienia podkreślona będzie również poprzez warstwę plastyczną obrazu: ponad dwieście, przygotowanych z rozmachem, oryginalnych kostiumów oraz bajkową scenografię.
Spektakl realizowany jest w radosny i kolorowy sposób, twórcy z poczuciem humoru opowiadają historię podróży Alicji po krainie sennych wyobrażeń. Mnogość choreografii w różnych stylach tańca: poczynając od stepowania, rewię, musical oraz taniec jazzowy po taniec współczesny, pozwoli zarówno dzieciom jak i dorosłym przenieść się do magicznego świata fantazji.
W spektaklu wystąpią zawodowi tancerze Kieleckiego Teatru Tańca oraz uczniowie ze Szkoły Tańca Kieleckiego Teatru Tańca.
Zapraszamy całe rodziny, jak i grupy szkolne dzieci i młodzieży, na spotkanie z tańcem i muzyką. Alicja w Krainie Czarów stanowić może zarówno ciekawe zwieńczenie artystycznej lekcji tańca, muzyki czy plastyki, jak i doskonały pomysł na wspólne spędzenie czasu.

 

**********************************************************************************************************************************

Wszystkich mecenasów sztuki, pragnących wesprzeć finansowo najnowsze widowisko Kieelckiego Teatru Tańca pt.: „Alicja w Krainie Czarów”,  prosimy o wpłaty na konto PL 44 1050 1461 1000 0023 6065 3311 – tytuł przelewu: „Darowizna” lub kontakt telefoniczny pod numerem:  41 367 67 12.

**********************************************************************************************************************************

 

Realizację widowiska wspierają:

 

 
         
   
          

 

 

 

 

 

 

 


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2020. All rights reserved.