Bilety w cenie 30, 35, 40 zł do nabycia w kasie Kieleckiego Teatru Tańca, Plac Moniuszki 2B (wejście od strony kawiarni Antrakt).
Kasa czynna od 10 lutego od poniedziałku do piątku w godzinach 14.00 – 17.00 oraz na godzinę przed spektaklem.
Rezerwacje pod numerem telefonu 41 361 27 46.

 

Materiał filmowy

 

Premiera spektaklu odbyła się: 12 i 13 grudnia 2009r.
Czas trwania 70 minut

Idea: Elżbieta Szlufik-Pańtak
Choreografia: Bill Goodson
Kostiumy: Anna Czyż
Scenografia i opracowanie światła: Grzegorz Pańtak
Video o Kieleckim Teatrze Tańca: Dominik Rakoczy

 

Występuje:
Kielecki Teatr Tańca

 
Narrator:
Elżbieta Szlufik-Pańtak

 

JAZZ DANCE Back and Forth to, sparafrazowana artystycznie lekcja historii tańca jazzowego w świecie Zachodu – od jego korzeni po modern jazz i new style. Spotkanie z wielkimi postaciami świata muzyki i tańca, takimi jak Leonard Bernstein, Josephine Baker
czy Missy Elliott.
Kolejne przemiany tanecznego jazzu podkreślone stylizowanymi historycznie kostiumami i muzyką ówczesnych lat…

Autorem widowiska jest światowej sławy amerykański choreograf Bill Goodson, który współpracował z największymi postaciami współczesnej sceny pop, takimi jak: Michael Jackson, Paula Abdul, Diana Ross, czy Gloria Estefan.
Przedstawienie jest ukoronowaniem wieloletniego dążenia Elżbiety i Grzegorza Pańtak do stworzenia w Polsce zespołu i repertuaru z prawdziwie porywającą energią jazzu. JAZZ DANCE Back and Forth jest owocem tych dążeń zrealizowanym we współpracy z choreografem, który zdobył ogromne doświadczenie nie tylko w stylach jazzowych z gwiazdami pop kultury, ale również w najlepszych teatrach rewiowych świata, jak na przykład Moulin Rouge, czy tanecznych programach rozrywkowych np.: we włoskiej telewizji oraz oryginalnych opracowaniach amerykańskiego modern jazzu i musicalu np.: West Side Story.
Zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć, jak również: panoramicznego zdjęcia zespołu KTT autorstwa Krzysztofa Pęczalskiego oraz zdjęć ze spektaklu na stronie patrona medialnego Echo Dnia.
Spektakl zrealizowany został ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.

 


Galeria

Kielecki Teatr TańcaPlac Moniuszki 2B25-334 Kielce
Tel: 41 36 76 712Fax: 41 36 76 911Szkoła Tańca: Tel: 41 34 46 171
sekretariat@ktt.plwww.ktt.pl

Kielecki Teatr Tańca © 2023. All rights reserved.